Barbaros Mahallesi, Sütçü Yolu Caddesi, No: 85A/1, Ataşehir/İstanbul


  İletişim : +90 (216) 442 25 53, +90 (546) 442 25 53

Campalle Hakkında


 

campalle, anne ve baba adayları için doğuma hazırlık kampıdır. Kamp programımızda temel amacımız, sizleri hamileliğin son dönemi, doğum süreci ve sonrası bebek bakımı hakkında bilinçlendirmektir.

campalle team olarak sizlere, doğum sürecinin tüm detaylarını, bu süreç öncesindeki hazırlıkları ve bu sürecin daha kolay yönetilme yöntemlerini anlatacağız. Sadece anne adayının değil, babaların da bu süreçteki rollerinin önemini vurgulayacağız. Anne olduktan sonra oluşabilecek kaygıları doğum öncesinde uzun uzun konuşarak, olası zorluklarla baş edebilmenizi sağlayacağız.

campalle; eğitimden spora, eğlenceden alışverişe anne-baba adayları ve yeni ebeveynler için benzersiz bir eğitim kampıdır.

Kamp İçeriği

 Eğitimler: Dr. Furkan Kayabaşoğlu ve campalle team tarafından belirlenen program dahilinde, şu konu başlıkları hakkında eğitimlere katılabileceksiniz: İdeal doğum felsefesi nedir? Doğum nasıl başlayacak? Doğum acilleri nelerdir? Ağrısız doğum nedir? Epidural anestezi iyi midir? Suni sancı nedir? Dikişsiz ve kesisiz doğum nasıl yapılır? En etkili ıkınma nasıl olur? Doğuma nasıl hazırlanmalıdır? Doğum masajı nedir? Doğumda nefesin önemi nedir? Yenidoğan bakımında nelere dikkat edilmeli? Doğru emzirme nasıl yapılır? Bebek nasıl yıkanmalıdır? Alt değiştirirken nelere dikkat edilmeli? Babanın tüm bu süreçlerde rolü ne olmalıdır?

 Söyleşiler: Dr. Furkan Kayabaşoğlu ve campalle team ile yüz yüze yapılacak söyleşiler ile aklınıza takılan, sizi meşgul eden tüm soru ve sorunlarınızdan kurtulabileceksiniz. Bu söyleşilerde herhangi bir konu başlığı belirlemeksizin sizlerin sorularını yanıtlayacağız.

 Fiziksel ve Zihinsel Egzersizler: Hamilelik dönemi konusunda uzmanlaşmış spor eğitmenlerimiz ile yoga, pilates, doğum ve nefes egzersizleri, meditasyon teknikleri, doğa yürüyüşleri ve havuz egzersizleri gibi birçok fiziksel ve zihinsel aktivitelere katılabileceksiniz.

 Alışveriş: campalle size sektörün en önemli, en pratik, en güvenilir markaları ile bir araya geleceğiniz, ürünlerini deneyimleyeceğiniz, uzmanlarından bilgi alabileceğiniz bir alışveriş alanı da sağlamaktadır. Ayrıca tüm bu ürünlere campalle etkinliği süresince ve sonrasında da çok önemli fiyat avantajları ile sahip olabileceksiniz.

 Dinlenme ve Eğlence: campalle, benzer hamilelik dönemini yaşayan çiftler ile tanışmanızı, eşiniz ile birlikte keyifli otellerde iki gün boyunca dinlenmenizi ve eğlenmenizi sağlayan bir etkinlik… Üstelik ailenin yeni bireyi gelmeden önce, belki de son bir baş başa bir tatil fırsatı. 🙂

 Workshop: campalle olarak anne ve bebek sektörü içinde sağlık kurumlarından, bebek ve hamile ürünlerine, kozmetikten doğum fotoğrafçılarına kadar birçok konuda uzmanlardan alabileceğiniz görüşler ile sağlıklı bir tüketici olmanıza destek vereceğiz.

 Photoshoot: Kim hamileliğin son döneminde çekilmiş, güzel fotoğrafları olsun istemez ki… Hele bir de bu fotoğraflar en doğal, en içten halleriniz ile olursa! campalle etkinlikleri sırasında belki eğitimleri dinlerken, belki alt değiştirme ve bebek banyo eğitimleri sırasında ya da spor yaparken, çimlerde dinlenirken, güler-eğlenirken çekilmiş fotoğraflarınızı etkinlik sonrasında sizinle paylaşacağız.

ve daha birçok sürpriz için! Hadi siz de campalle’ye katılın!


Dr. Furkan Kayabaşoğlu ile İdeal Doğum

     Hamilelik Felsefesi
     Doğum Acilleri
     Doktorun Katkısı
     Annenin Doğuma Katkısı
      İdeal Doğum

Doğum Eğitmenleri ile Doğuma Hazırlık


Doğum Eğitmenleri ile Yenidoğan Bakımı

     Yenidoğan Bakımı
     Emzirme
     Yenidoğan Banyosu ve Masaj

Ay Ay! İlk 6 Ay!


Büyüyen Gelişen Bebek


Uyku Eğitimi


Bebek Güvenliği ve İlk Yardım


Doğru Beslenme ve Ek Gıda


Tuvalet Eğitimi


Daha fazlası için, +90 534 351 51 61  numaralı telefondan ya da campalle@allesaglik.com e-posta adresi üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.