Barbaros Mahallesi, Sütçü Yolu Caddesi, No: 85A/1, Ataşehir/İstanbul


  İletişim : +90 (216) 442 25 53, +90 (546) 442 25 53

Campalle Sıkça Sorulan Sorular

 

campalle hakkında merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını, bu sayfada bulabilirsiniz.

campalle kaç günlük bir etkinlik? Kaç katılımcı ile yapılacaktır?

campalle etkinlikleri sadece 20 çift katılımı ile sınırlıdır ve eğitim programımız iki buçuk gün sürmektedir. Cuma akşamı başlayacak olan eğitimlerimiz Pazar öğleden sonra sona erecektir. 
 
Etkinliğe ulaşım nasıl sağlanıyor?

Etkinliğin yapılacağı otellere katılımcılar kendi imkanlarıyla ulaşım sağlıyorlar. Ancak havayoluyla gelecek katılımcılar için önceden planlanması durumunda otel transferleri için yardımcı olabiliyoruz. 🙂
 
Etkinliklere istediğimiz gün katılabilir miyiz?

Eğitim programımız bir bütünlük içermektedir, bu nedenle eğitimlere tümüyle katılmanızı öneririz. Ancak derslerde yoklama yok. 🙂 Arzu ettiğiniz eğitim modülüne katılım göstermeyebilirsiniz.
 
 Etkinliğe gelirken yanımda neler getirmeliyim?

Yanınıza defter ve kalem almanıza gerek yok. 🙂 Biz size ders notlarını ileteceğiz.

Etkinliklerimiz için herhangi bir kıyafet kısıtlaması söz konusu değil. Ancak unutmayın ki sadece eğitim değil programımızda sabah sporu, havuz egzersizleri, doğa yürüyüşleri ve meditasyon saatlerimiz de mevcut… Ayrıca serbestçe dinlenebileceğiniz, çimlerde uzanabileceğiniz çokça zamanınız olacak. Bir de seviyorsanız tabi ki spa…
 
 Etkinliğe single olarak katılabilir miyiz?

Bizim önerimiz campalle’ye çift olarak katılım sağlamanızdır. Eş katılımının mümkün olmadığı durumlarda tabi ki yalnız da katılabilirsiniz ve campalle ekibi olarak eğitime katılan annelerimize yardımcı eğitmenlerimiz gereken eş desteğini sağlamaya çalışacaklardır. 🙂
 
Etkinliklere partnerimiz dışında, bir yakınımız ile katılabilir miyiz?

Etkinliğe tabi ki bir yakınınız size eşlik edebilir, eğitim modüllerine yakınlarınızla değil de yalnız katılmanızı rica ediyoruz.
 
 Etkinliklere çocuğumuz ile katılabilir miyiz?

Üzgünüz… campalle programı anne-baba adaylarına özel olarak hazırlanmıştır. Tüm katılımcıların bu programdan en üst düzeyde yararlanmaları açısında çocuksuz katılım gerekmektedir.
 
Etkinliklere evcil hayvanımız ile katılabilir miyiz?

campalle’ye evcil dostlarımızın getirilmesi program gereği uygun görülmemektedir. Küçük dostlarımız evlerinde daha huzurlu olacaklardır.
 
Etkinliklerde zarar görebileceğim, riskli egzersizler var mıdır?

Tabi ki hayır… Tüm uzmanlarımız hamile egzersizleri konusunda yetkin kişilerdir ve riskli bir gebelik geçiriyor olsanız bile campalle’ye katılmanızda bir sıkıntı söz konusu değildir. Ayrıca hatırlatmak isteriz ki, etkinlik boyunca Dr. Furkan Kayabaşoğlu yanı başınızda. 🙂 🙂
 
 Etkinliğe başvurumu nasıl iptal edebilirim?

Etkinliğe başvurunuzu iptal etmek istediğiniz takdirde bizlere mail aracılığıyla talebiniz iletmeniz gerekmektedir. Katılım iptalini bildirmeniz üzerine geri ödemelerde “Katılım İptal Koşulları” geçerli olacaktır. (bkz: katılım formu)

 campalle hakkındaki sorularım için size nasıl ulaşabilirim?

Etkinlik hakkındaki sorularınızı ve taleplerinizi campalle@allesaglik.com adresine iletebilir, 0534 351 51 61 iletişim numarası ile WhatsApp’tan bildirebilirsiniz.