Barbaros Mahallesi, Sütçü Yolu Caddesi, No: 85A/1, Ataşehir/İstanbul


  İletişim : +90 (216) 442 25 53, +90 (546) 442 25 53

Campalle Yarışma Koşulları

YARIŞMA KOŞULLARI | Campalle

Campalle-Unibaby| Hangi Annesin? Yarışma Koşulları

1- https://www.instagram.com/camp.alle/  adresi üzerinden gerçekleştirilecek yarışma, Campalle tarafından düzenlenmektedir.

2- Yarışma 17.12.2021 Cuma günü başlayıp 30.12.2021 Çarşamba günü saat 18:00’de sona erecektir. Katılımcılar, yarışmanın bitiş tarihinin Campalle tarafından, gerekli görüldüğü takdirde değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılırlar.

3- 18 yaşından küçük olanlar bu yarışmaya katılamazlar.

4- Yarışmaya katılım için @camp.alle ve @unibabyailesi hesabını takip etmek ve herkese açık hesaplar üzerinden @camp.alle hesabında paylaşılan yarışma fotoğrafını beğenmek ve yarışma içeriğinin altındaki yorumlarda #yeniyılhediyesi hashtag’iyle geçerli ve gerçek bir instagram hesabını etiketlemeleri gerekmektedir.

5- Instagram’dan yarışmaya katılan kişilerin https://www.instagram.com/camp.alle/ ve https://www.instagram.com/unibabyailesi/ adresini takip etmesi gerekmektedir.

6- Kazanan 2 kişiye Campalle tarafından 1 Unibaby Yenidoğan Seti hediye edilecektir.

7- Yarışma kazananları 30.12.2021 Çarşamba günü Campalle Instagram sayfasında açıklanacaktır. Campalle verilecek ödülleri ve/veya içeriklerini yarışma süresinde dilediği zamanda ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Campalle şaibe gördüğü durumlarda kazananların hakkını geri alma yetkisine sahiptir.

8- Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez.

9 -Campalle’nin kazananlar ile birebir bağlantıya geçme zorunluluğu yoktur. Kazanan kişiler ad, soyad ve iletişim bilgilerini 2 gün içerisinde Campalle Instagram hesabına DM yoluyla iletmeleri gerekmektedir. Tüm yarışmacıların kazanan açıklamalarını takip etmeleri kendi sorumluluklarındadır.

10-Katılımcılar, yukarıda belirtilen ödül kazananların ilan edileceği tarihin, ödül kazananlara haber verilecek tarihin ve ödül kazanan kişilerin başvuru tarihinin, gerek duyulduğu takdirde Campalle tarafından değiştirilebileceğini kabul etmiş sayılırlar.

11-Kampanya için hizmet veren firmaların çalışanları ve Campalle çalışanları ödül kazanamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine ödül verilmez.

12-Campalle’nin kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz etkileyecek şekilde bilgisayar, internet teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da her ne şekilde olursa olsun haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumda, ilgili katılımların hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.

13-Campalle katılım koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

14-Yarışmaya katılan herkes, yukarıda belirtilen tüm yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

15-Bu yarışmada verilen ödül MPİ kapsamı dışındadır.

Aydınlatma Metni için tıklayınız.