Barbaros Mahallesi, Sütçü Yolu Caddesi, No: 85A/1, Ataşehir/İstanbul


  İletişim : +90 (216) 442 25 53, +90 (546) 442 25 53

Campanneler Buluşuyor! Katılım Formu

*11 hane olarak giriniz. (Örnek: 0512 234 56 78)
*11 hane olarak giriniz. (Örnek: 0512 234 56 78)

Aşağıda yer alan ve etkinlik katılım, ödeme ve iptal koşullarına yönelik düzenlemeler Barbaros Mahallesi, Sütçü Yolu Caddesi, No: 85A/1, Ataşehir-İstanbul adresinde faaliyet gösteren 388 072 2370 vergi kimlik numaralı FNBA SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (“CAMPALLE”) tarafından düzenlenmiş ve Siz Sayın katılımcıların onayına sunulmuştur.

Katılım Koşulları

Katılım Ödeme Koşulları

2021 yılı için tarihi belirtilen kamp konseptli Campanneler Buluşuyor! etkinliğimiz için eğitimler ve konaklama dahil toplam katılım bedeli  1 gece konaklama için 1700 TL +KDV, 2 gece konaklama için 3.200 TL +KDV’dir.

Katılım bedelinin %50 tutarı, ön ödeme olarak kabul edilmektedir.  Ön ödeme, 1 gece konaklama için 850 TL+KDV, 2 gece konaklama için 1600 TL+KDV‘dir.

Katılımcının, etkinlik katılım bedelinin %50 tutarını (ön ödeme olarak) kayıt anında, kalan %50 tutarını da etkinliğin başlamasından en geç 30 (otuz) gün öncesinde ödemesi gerekmektedir.

Ödemeler, banka havalesi veya EFT (elektronik fon transferi) yoluyla Denizbank Sahrayıcedit Şubesi Hesap Adı: FNBA SAĞLIK HİZMETLERİ IBAN: TR30 0013 4000 0096 2889 0000 01 numaralı hesaba Türk Lirası olarak yapılmalıdır. Etkinlik katılım bedelinin yarısı, “ön ödeme” olarak kabul edilmektedir ve bu ödeme yapıldığı an katılımcı ön kaydınız onaylanmış olacaktır.

Söz konusu ödemelerin belirtilen süre içerisinde gerçekleşmemesi halinde yapılmış olan kayıt iptal edilir, katılım iptali durumunda geri ödeme koşulları geçerli hale gelir.

Dünya genelinde yaşanan COVİD-19 pandemisi nedeniyle Campalle tarafından gerçekleştirilecek etkinliklerde program değişikliği yapılabilir. Bu durumda etkinliği görüntülü iletişim araçları üzerinden online şekilde gerçekleştirme kararı alabilir. Etkinlik şeklinde yapılan bu değişiklikler makul bir süre önceden katılımcılara bildirilecektir. Etkinliğin online gerçekleştirilmesi halinde ücretlendirmenin tamamı ön ödeme tutarı olarak belirlenmiş olup, herhangi bir ek ödeme olmaksızın kayıt esnasında tamamı tahsil edilmiş kabul edilir. Online program durumlarında iptal ve iade talepleri olan katılımcılara, etkinlik tarihinden 30 gün önceye kadar bu taleplerini iletmeleri halinde bedel iadesinin tamamı gerçekleştirilecektir. Sonraki dönemlerde gelen talepler için ise bir ücret iade durumu söz konusu değildir.

Katılım İptal Koşulları

Katılımcının katılım iptalini bildirmesi üzerine geri ödeme işlemi ile ilgili bilgilendirme, aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde, bir hafta içinde yapılacaktır. İade bedeli Katılımcı’ya banka havalesi veya EFT (elektronik fon transferi) yoluyla Türk Lirası cinsinden gönderilir.

Firma tarafından gerçekleştirilen geri ödemenin Katılımcı’nın banka hesabına yansıma süresi ilgili bankanın inisiyatifindedir. Katılımcı dilerse yapmış olduğu ödemenin Firma tarafından düzenlenecek başka etkinliklere aktarılarak yeni bir hizmet alımı oluşturulmasını talep edebilir. Covid-19 pandemisi nedeniyle yaşanacak değişiklikler için ayrıca bir düzenleme yapılmış olup aşağıda yer alan iade koşulları uygulanmaz.

Etkinlik tarihine; 

  • 30 günden öncesinde bildirilen katılım iptallerinde yapılan ön ödeme bedelinin %50’si geri ödenir. 
  • 29-15 gün arası kala bildirilen katılım iptallerinde yapılan toplam ödeme bedelinin %50’si geri ödenir. 
  • 14-07 gün arası kala bildirilen katılım iptallerinde yapılan toplam ödeme bedelinin %25’si geri ödenir.
  • 6 gün kala ve daha geç bildirilen katılım iptallerinde herhangi bir geri ödeme yapılmaz. 

Campalle tarafından açıklanmış olan etkinlik tarihleri, belirtilen tarihin öncesi ve sonrasında ikişer haftalık dönemi kapsayacak şekilde değişikliğe uğrayabilir. Aynı şekilde Campalle, önceden bildirilen etkinlik lokasyonu, tesisi ve etkinlik ekibini değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Firma tarafından bu madde kapsamında belirtilmiş olan değişikliklerin gerçekleştirilmesi Katılımcı’ya sözleşmeden cayma hakkı vermez.

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15. maddesinin 1. fıkrasının g bendinde de belirtildiği üzere belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmelerde tüketicilerin doğrudan cayma hakkı bulunmamaktadır.