Barbaros Mahallesi, Sütçü Yolu Caddesi, No: 85A/1, Ataşehir/İstanbul


  İletişim : +90 (216) 442 25 53, +90 (546) 442 25 53

Campalle Katılım Formu

*11 hane olarak giriniz. (Örnek: 0512 234 56 78)
*11 hane olarak giriniz. (Örnek: 0512 234 56 78)
*Sadece bir adet kutucuk işaretleyebilirsiniz.
*Sadece bir adet kutucuk işaretleyebilirsiniz.

Aşağıda yer alan ve etkinlik katılım, ödeme ve iptal koşullarına yönelik düzenlemeler Barbaros Mahallesi, Sütçü Yolu Caddesi, No: 85A/1, Ataşehir-İstanbul adresinde faaliyet gösteren 388 072 2370 vergi kimlik numaralı FNBA SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (“CAMPALLE”) tarafından düzenlenmiş ve Siz Sayın katılımcıların onayına sunulmuştur.

Katılım Koşulları

campalle’ye doğum öncesinde heyecanını paylaşmak ve eğitimlerle bilgisini arttırmak isteyen, kendisi ile benzer hamilelik döneminde çiftlerle birlikte doğuma fiziksel ve zihinsel hazırlanmak isteyen her anne ve baba adayı davetlidir.
 
Bizler etkinlikten faydalanmak isteyen anne adayları için ideal dönemin 27. hamilelik haftası ve sonrası olduğuna inanıyoruz. Eğer daha erken bir hamilelik haftasında iseniz, hiç üzülmeyin! Çünkü bir sonrası campalle etkinliği sizin için ideal zamana mutlaka denk gelecektir.

Ayrıca baba adaylarını da bekliyoruz. Baba adayları için campalle, hamilelik ve doğumun getirdiği değişimleri tanımak, yaşanacak sıkıntılar ile çift olarak baş edebilmek ve bu süreci keyifle yaşamak için destek olacak hafta sonu kamplarıdır.

Katılım Ödeme Koşulları

2023 yılı için kamp konseptli her bir etkinliğimiz için eğitim ve konaklama dahil (anne-baba adayı için) toplam katılım bedeli 18.500 TL’ dir.

Etkinlik toplam katılım bedelinin 8.500 TL ‘lik kısmı ön ödeme olarak kabul edilmektedir. Katılımcının, etkinlik katılım bedelinin 8.500 TL ‘lik kısmını (ön ödeme olarak) kayıt anında, kalan 10.000 TL tutarı da etkinliğin başlamasından en geç 30 (otuz) gün öncesinde ödemesi gerekmektedir.

 

Ödemeler, banka havalesi veya EFT (elektronik fon transferi) yoluyla Denizbank Sahrayıcedit Şubesi Hesap Adı: FNBA SAĞLIK HİZMETLERİ IBAN: TR30 0013 4000 0096 2889 0000 01 numaralı hesaba Türk Lirası olarak yapılmalıdır. Etkinlik katılım bedelinin bir kısmı “ön ödeme” olarak kabul edilmektedir ve bu ödeme yapıldığı an katılımcı ön kaydınız onaylanmış olacaktır.

Söz konusu ödemelerin belirtilen süre içerisinde gerçekleşmemesi halinde yapılmış olan kayıt iptal edilir, katılım iptali durumunda geri ödeme koşulları geçerli hale gelir.

Katılım İptal Koşulları

Katılımcının katılım iptalini bildirmesi üzerine geri ödeme işlemi ile ilgili bilgilendirme, aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde, bir hafta içinde yapılacaktır. İade bedeli Katılımcı’ya banka havalesi veya EFT (elektronik fon transferi) yoluyla Türk Lirası cinsinden gönderilir.

Firma tarafından gerçekleştirilen geri ödemenin Katılımcı’nın banka hesabına yansıma süresi ilgili bankanın inisiyatifindedir.

Etkinlik tarihine; 

  • 30 günden öncesinde bildirilen katılım iptallerinde yapılan ön ödeme bedelinin %50’si geri ödenir. 
  • 29-15 gün arası kala bildirilen katılım iptallerinde yapılan toplam ödeme bedelinin %50’si geri ödenir. 
  • 14 gün ve daha geç bildirilen katılım iptallerinde herhangi bir geri ödeme yapılmaz.  

Campalle tarafından açıklanmış olan etkinlik tarihleri, belirtilen tarihin öncesi ve sonrasında ikişer haftalık dönemi kapsayacak şekilde değişikliğe uğrayabilir. Aynı şekilde Campalle, önceden bildirilen etkinlik lokasyonu, tesisi ve etkinlik ekibini değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Firma tarafından bu madde kapsamında belirtilmiş olan değişikliklerin gerçekleştirilmesi Katılımcı’ya sözleşmeden cayma hakkı vermez.

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15. maddesinin 1. fıkrasının g bendinde de belirtildiği üzere belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmelerde tüketicilerin doğrudan cayma hakkı bulunmamaktadır.